Telefon

+90 212 677 7617

Gsm & Whatsapp

+90 530 396 71 63

Kurumsal

Tuğra Makina Tekstil Market

Firmamız 1990’lı yılların sonlarından itibaren İstanbul’da özellikle Remayöz Makineleri başta olmak üzere Tekstil Makinelerinin Satışı, Servisi ve Tamiri üzerine hizmet vermeye başlayan firmamız, kısa sürede ürün portföyünü genişleterek yurtiçi ve yurtdışı pazarlarına hizmet etmiştir.

Tuğra Makina markası ile hizmet veren firmamız sürekli kendini yenileyen, müşterilerin beklenti ve isteklerini dikkate alarak verimliliği arttıran, tüm iş süreçlerinde standardizasyonu hedefleyen anlayışıyla her geçen gün daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Nitelikli iş gücü ve ileri teknoloji ürünü makina ve teçhizatla, kalitenin ve güvenilirliğin vazgeçilmez kılındığı, ulusal ve uluslararası pazarlarda kendine yer edinmeyi ilke edinmiştir.

Yılların verdiği tecrübe, deneyim ve profesyonelliği ile 2022 yılında Türkiye’de Rema Klas ismi ile İlk Remayöz Makinesini ürettik. Emsallerinde daha hızlı, daha kaliteli ve daha sessiz olmasına önem vererek ürettiğimiz Remayöz Makinesi kısa zaman büyük ilgi gördü.

Tuğra Makina, tecrübeli ve dinamik kadrosu ile gerçekçi hedefler doğrultusunda geçmişte olduğu gibi gelecekte de başarılı işlere imza atmayı hedeflemektedir.

Kurumsal Logolarımızı İndirin

Rema Klas Remayöz Makinesi Logo
Rema Klas Logoyu Pdf İndir
Tuğra Makina Logo
Tuğra Makina Logo Pdf İndir

Tuğra Makina Tanıtım Klibimiz

Remayöz Makine Üretimi

Rema Klas Türk Patent Marka Tescil Belgemiz

Bu marka, 6769 sayılı Sınai Mülkiyet Kanunu kapsamında,
25.01.2022 tarihinden itibaren 10 yıl süreyle korunmak üzere,
03.06.2022 tarihinde tescil edilmiştir.

Marka Tescil Belgesini İndir

Marka
Rema Klas Marka Patent
Mesaj Yaz
1
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Merhaba;
Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?